CompleteService.cz > Čištění koberců

Čištění koberců

Objednat

Čištění koberců Mezi naše často využívané úklidové služby patří účinné čištění koberců. Čistíme koberce kdekoliv. Čištění koberců si můžete objednat samostatně nebo v rámci komplexního úkliduúklid domácností (Praha), úklid kanceláří, technický a průmyslový úklid, úklid hotelů apod.

Pravidelné čištění a vysávání koberců se vám stoprocentně vyplatí. Zlepšíte tak nejen image firmy, ale především hygienické podmínky svého okolí.


Rotační čistění koberců - Novinky

Úklidová firma Complete Service pracuje s moderními čistícími stroji ROTOWASH pro velmi efektivní čištění koberců a čalounění. Speciální rotační čištění koberců a podlah je extrémně účinné. Pracuje na bázi mokrého čištění, s tím, že stroj koberce rovnou vysušuje. Speciální vyměnitelné kartáče v přední části stroje koberec perfektně vyčistí (společně s účinným chemickým roztokem). Zároveň se špinavá voda s roztokem dostává zpět do nádobky. Stroj při čištění koberce z něj vysaje téměř všechnu tekutinu, koberce zůstávají okamžitě po vyčištění suché!Rotační čištění je vhodné nejen pro koberce, ale také pro sedací soupravy, křesla, židle, matrace, ale také pevné podlahy. Rotačním čištěním odstraníme i velmi silné znečištění koberců. Stroje pro rotační čištění jsou ideální pro vysokozátěžové koberce. Pro práci s těmito čistícími stroji máme speciálně vyškolený personál, který vám bude k dispozici. Pracujeme i o víkendech a to bez příplatků!


Princip rotačních čističů Rotowash

Čistící stroje ROTOWASH používáme také pro čištění podlah v nemocnicích, hotelech, kancelářích, restauracích a jiných objektech.


Rotační čističe Rotowash
Rotační čističe Rotowash

Speciální kartáče

Speciální kartáče Pro účinné hloubkové čištění koberců je potřeba používat kvalitní kartáče. Na naše čistící stroje se dají nasadit nejrůznější typy kartáčů – malé, velké, tvrdé, měkčí, válcové i jiné. Štětiny dosáhnou hluboko do skulin a mezer, vytáhnou z koberce všechny nečistoty. Záleží na materiálu a znečištění. Manipulace a výměna kartáčů je rychlá a jednoduchá.


Zbavte se roztočů

V kobercích žije velké množství roztočů a jiných mikroorganismů, které se vám společně s prachem usazují na plicích. Samotní roztoči lidem neškodí. Škodí nám jejich mikroskopické výkaly obsahující silné alergeny.

Čištění koberců Tyto výkaly se mísí s prachem a dostávají se do ovzduší v pokoji. Zároveň jsou zdrojem dusíku pro podporu růstu hub a plísní. Houby například zhoršují astma a vyvolávají další nepříjemné nemoci. Co s tím? Právě pravidelný profesionální úklid, vysávání a čištění koberců speciálními vysavači vás roztočů alespoň částečně zbaví!


Kontakt, objednávka

Žijeme úklidem. Pravidelně vydáváme články a novinky, informujeme o tom, co se v oblasti úklidových služeb děje. Zaručujeme vysokou kvalitu našich služeb – sami zajišťujeme kontrolu našich zaměstnanců. Všechny úklidové služby nabízíme za férové ceny. Naše zkušenosti a kvalifikovanost najdete na podstránce Reference. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte, rádi a ochotně vám zdarma vytvoříme cenovou nabídku pro vámi požadované úklidové služby. Těšíme se na (dlouhodobou) spolupráci.

Naše úklidová firma má pojištění odpovědnosti za škody na 5 milionů Kč.

Jak objednat naše služby

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům.
Klikněte na tlačítko "Nezávazně Objednat" a vyžádejte si nabídku šitou na míru vašim potřebám.

Objednat


Jsme členy České asociace úklidu a čištění Jsme členy České asociace úklidu a čištění Jsme členy České asociace úklidu a čištění

Jsme členy České asociace úklidu a čištění, držiteli certifikace ISO 9001 a členy Hospodářské komory České republiky.

Kontakt
Mobilní linky pro Vás
mob: 601 200 115 (O2)
(po - pá od 8:00 - 18:00 hod.)

tel: +420 211 152 693
e-mail: info@completeservice.cz

5 důvodů proč si vybrat nás

Jsme flexibilní

Do úklidu se můžeme klidně pustit třeba už zítra. Čas úklidu přizpůsobíme vašim potřebám.

Nejsme nováčci

Našich úklidových služeb využívají známé hotely, úspěšné firmy i jednotlivé domácnosti.

Dodržujeme termíny

Pokud některý ze zaměstnanců naší úklidové firmy nemůže zajistit domluvený úklid, seženeme za něj náhradu.

Máme výhodnou nabídku

Udržujeme u našich úklidových služeb přijatelné ceny, které vás nenechají na pochybách, zda nám svěřit úklidové práce.

Jsme pečliví

Nemusíte se věnovat kontrole úklidu. Na jeho kvalitu se u naší úklidové firmy můžete absolutně spolehnout.

Jsme pojištěni u společností Kooperativa a DAS

Naše úklidová firma je pojištěna do výše pěti milionů korun u pojišťovny Kooperativa. Právní ochranu zajišťuje pojišťovna DAS.

Novinky a články

Úklid kuchyně.

2. 12. Vánoční svátky se velmi rychle a nezadržitelně blíží a s nimi i předvánoční úklid. Nejvíce zabrat nám při tomto úklid dá nejspíše úklid kuchyně. Jedná se o místnost, kde s

Jak bojovat s plísní

26. 9. Plísně jsou velkým nebezpečím v domácnostech s vyšší vlhkostí. V případě netěsnící izolace nebo špatné ventilace na vlhkých místech domácnosti je výskyt plísní pouze o

Nezapomínejte na střechu

16. 9. Při úklidech domácnosti se nevyplatí zanedbávat žádný kout. Ke své škodě ale mnoho lidí zapomíná na čištění střechy a okapů. Čistota je však podstatná i zde, životnost stře