CompleteService.cz > Technologie > Úklidová technika

Úklidová technika

Naše společnost používá strojové vybavení a úklidovou techniku výhradně od renomovaných výrobců.

Pro práci v objektech s většími výměrami je nutnost vlastnit strojové vybavení na špičkové úrovni. Kromě klasických úklidových vozíků a různých druhů menších i větších průmyslových vysavačů potřebných pro úklid domácností i kanceláří se do majetku naší společnosti řadí i různé mycí stroje s chodící, či sedící obsluhou (více než 70 ks), kotoučové rozmývací a leštící stroje, zametací stroje, extraktory, stroje a mechanismy na letní a zimní úklid komunikací, zahradní technika ( sekačky, motorové kosy, křovinořezy, drtiče). S tím také souvisí vozový park čítající přes 15 vozidel včetně plošin či multikár.

Jedná se především o výrobky těchto firem:

  • Mycí automaty - Tennant
  • Jednokotoučové stroje - Taski
  • Vysokootáčkové leštičky - Taski
  • Extraktory - Columbus, Wap-Alto
  • Vodní vysavače - Taski
  • Průmyslové vysavače - Taski, Columbus
  • Tlakové čističe - Karcher
  • Úklidové pomůcky a nářadí - Eastmop, Klaro, Unger

Naše vozidla


vozový park


Naše úklidové vybavení a stroje


Numatic TM2815

Numatic TM2815

Úklidový vozík Twinmop TM2815 je malý vozík s lisem, kbelíky 28 a 15 litrů a odkládací přihrádkou.

Rotowash R3A

Rotowash R3A

Tento rotační čistič je určený převážně pro čištění rozsáhlých ploch, které vyžadují náročný, pravidelný úklid. Jeho vyměnitelné protiběžné kartáče jsou schopny efektivně vyčistit jakoukoliv podlahu.


Taski Ergodisc 1200

Taski Ergodisc 1200

Vysokootáčková jednodisková leštička. Rovnoměrné rozložení tlaku umožňuje využití i na čištění nerovnoměrných ploch, přední řídící kolečko zajišťuje výbornou ovladatelnost.

Tennant F3

Tennant F3

Extrémně tichý a velmi kompaktní stroj, který si však poradí i s velkými plochami. Lze ho využít na různé typy povrchů, a to jak na mokré, tak na suché čištění.


Tennant V12

Tennant V12

Vysavače pro mokré i suché čištění. Model V12 s nádrží o kapacitě 25 litrů se hodí k čištění ve všech typech prostředí - od kanceláří přes obchodní centra až po školy a zdravotnická zařízení.

Tennant 1215

Tennant 1215

Profesionální extraktory pro čištění koberců, čalounění, ale i různých druhů tvrdých podlah. Díky své kontrukci vyčistí i těžko dostupná místa, jako jsou rohy místností apod.


Tennant T3

Tennant T3

Tennant T3 je úklidový stroj s jednoduchým ovládáním a vysokou manévrovatelností. Model s 50cm diskovou hlavou navíc disponuje pojezdem, díky čemuž má ještě širší možnosti využití.

Tennant T5

Tennant T5

Vysoce výkonný a přitom úsporný úklidový stroj, který jedním přejetím čistí podlahu a zároveň jí zanechává suchou, bezpečnou a připravenou pro okamžité použití. Vyrábí se ve variantách s čistícím diskem nebo válcem.


Tennant 7100

Tennant 7100

Vysoce výkonný mycí stroj. Je výborně ovladatelný, projede klasickým 90 cm širokým vchodem a dokáže se otočit i v prostoru užším než 2 metry. Na velké plochy je až o 30% efektivnější než stroje nižší třídy (bez sedící obsluhy).

Tennant T7

Tennant T7

Nová, vylepšená verze. Je úspornější než předchozí modely, na vyčištění jednoho metru čtverečního využije jen o málo víc než lžíci vody!

Jsme členy České asociace úklidu a čištění Jsme členy České asociace úklidu a čištění Jsme členy České asociace úklidu a čištění

Jsme členy České asociace úklidu a čištění, držiteli certifikace ISO 9001 a členy Hospodářské komory České republiky.

Kontakt
Mobilní linky pro Vás
mob: 601 200 115 (O2)
(po - pá od 8:00 - 18:00 hod.)

tel: +420 211 152 693
e-mail: info@completeservice.cz

5 důvodů proč si vybrat nás

Jsme flexibilní

Do úklidu se můžeme klidně pustit třeba už zítra. Čas úklidu přizpůsobíme vašim potřebám.

Nejsme nováčci

Našich úklidových služeb využívají známé hotely, úspěšné firmy i jednotlivé domácnosti.

Dodržujeme termíny

Pokud některý ze zaměstnanců naší úklidové firmy nemůže zajistit domluvený úklid, seženeme za něj náhradu.

Máme výhodnou nabídku

Udržujeme u našich úklidových služeb přijatelné ceny, které vás nenechají na pochybách, zda nám svěřit úklidové práce.

Jsme pečliví

Nemusíte se věnovat kontrole úklidu. Na jeho kvalitu se u naší úklidové firmy můžete absolutně spolehnout.

Jsme pojištěni u společností Kooperativa a DAS

Naše úklidová firma je pojištěna do výše pěti milionů korun u pojišťovny Kooperativa. Právní ochranu zajišťuje pojišťovna DAS.

Novinky a články

Úklid kuchyně.

2. 12. Vánoční svátky se velmi rychle a nezadržitelně blíží a s nimi i předvánoční úklid. Nejvíce zabrat nám při tomto úklid dá nejspíše úklid kuchyně. Jedná se o místnost, kde s

Jak bojovat s plísní

26. 9. Plísně jsou velkým nebezpečím v domácnostech s vyšší vlhkostí. V případě netěsnící izolace nebo špatné ventilace na vlhkých místech domácnosti je výskyt plísní pouze o

Nezapomínejte na střechu

16. 9. Při úklidech domácnosti se nevyplatí zanedbávat žádný kout. Ke své škodě ale mnoho lidí zapomíná na čištění střechy a okapů. Čistota je však podstatná i zde, životnost stře