CompleteService.cz > Úklid - co je to?

Úklid - co je to?

Špína, prach a jiné alergeny, nepořádek, to vše je příčinou nepohodlí, to vše nepříjemně zasahuje do našeho života, způsobuje nemoci a špatnou náladu. Pro živnostníky poskytující služby, tedy obchodníky, hostinské, kadeřníky a podobně, je navíc udržení vysoké úrovně čistoty zásadním předpokladem pro úspěšnou práci. Který zákazník by se přeci vrátil do podniku, kde nebylo dobře uklizeno? A vzhledem k tomu, že mnohé moderní materiály vyžadují odborný přístup, a navíc je vždy lepší, když práci provádějí odborníci, předává dnes mnoho firem i domácností úklid do rukou úklidové firmy.

Popularita společností, které se nazývají úklidové firmy, je způsobena také tím, že zajišťují kompletní úklid, a to zpravidla kompletnější, než jakého by byl sám majitel objektu schopen. Úklid totiž neznamená pouze vytřít podlahy a umýt okna. Rozsah námi poskytovaných služeb je mnohem širší. A právě o tom se můžete dočíst v následujících odstavcích.

První a nejznámější součástí procesu jménem úklid je vnitřní úklid areálu. Ten zpravidla zahrnuje mytí podlah, oken, setření prachu a další obvyklé činnosti jako čištění koberců, úklid a mytí sociálních zařízení a podobně. Uvnitř ovšem nemusí naše práce končit. Poskytujeme také takové služby, jako je čištění vnějších stěn, fasád a vnějšího zasklení budov. Samozřejmostí je, že veškeré úkony provádíme tou nejmodernější technikou, a tedy tak kvalitně, jak je to jen možné.

Ani tímto však úklid nekončí. Vzhledem k tomu, že úklid má vést k tomu, aby pracovní či živnotní prostředí bylo příjemné a zdravé, následuje po první součásti ještě druhá část námi poskytovaných služeb, která vede k tomu, že u vás nebude jenom čisto, ale také krásně. Mezi ně patří úklid větví a spadaného listí, odvoz stavební suti, odklízení sněhu a ledu, údržba trávníků a veškeré další práce spojené s krásou a příjemností Vašeho objektu a jeho okolí.

Pro potřeby průmyslníků nabízíme také průmyslový úklid, který zahrnuje úklid výrobních hal, čištění lakýrnických boxů, ventilace či odvoz průmyslového odpadu. I továrna je přeci místo, které může být pokud možno čisté a příjemné.

Naše úklidové firma poskytuje služby jak jednorázově, tak pravidelně. Mazi oblíbené pravidelně prováděné úklidové služby patří především denní úklid kanceláří, obchodů a dalších prostor nebo pravidelný úklid bytů a domů. Tytam jsou doby, kdy úklid byla ženská práce a ženy téměř neměly čas na nic jiného než na své domácí povinnosti. Profesionální úklidové firma uklidí byt, dům i kancelář rychleji a lépe než jejich obyvatelé, ba i než různí brigádníci a lidé, kteří si chtějí pouze přivydělat.

Jak jsme se zmínili již výše, veškeré námi poskytované úklidové služby jsou vykonávány do značné míry mechanizovaně za použití nejmodernějších strojů a vybavení. To umožňuje velmi kvalitně vyčistit veliké plochy v krátkém čase. Ke kvalitě naší práce dále přispívají čisticí chemikálie. Používáme pouze chemii od osvědčených světových i domácích výrobců, která je zdravotně nezávdaná a schválená pro tu kterou činnost.

Protože i s kvalitním vybavením lze odvést špatnou práci, velice dbáme na erudici a zkušenost našich zaměstnanců. Všichni jsou dokonalými odborníky ve své specializaci, jsou důkladně proškoleni a poskytují záruku té nejlepší kvality.

Co tedy znamená úklid v našem podání? Je to proces, kterým se jakýkoli dům, byt, či jiný objekt stane krásným, příjemným, reprezentativním a zdravým místem k životu i práci.

Jsme členy České asociace úklidu a čištění Jsme členy České asociace úklidu a čištění Jsme členy České asociace úklidu a čištění

Jsme členy České asociace úklidu a čištění, držiteli certifikace ISO 9001 a členy Hospodářské komory České republiky.

Kontakt
Mobilní linky pro Vás
mob: 601 200 115 (O2)
(po - pá od 8:00 - 18:00 hod.)

tel: +420 211 152 693
e-mail: info@completeservice.cz

5 důvodů proč si vybrat nás

Jsme flexibilní

Do úklidu se můžeme klidně pustit třeba už zítra. Čas úklidu přizpůsobíme vašim potřebám.

Nejsme nováčci

Našich úklidových služeb využívají známé hotely, úspěšné firmy i jednotlivé domácnosti.

Dodržujeme termíny

Pokud některý ze zaměstnanců naší úklidové firmy nemůže zajistit domluvený úklid, seženeme za něj náhradu.

Máme výhodnou nabídku

Udržujeme u našich úklidových služeb přijatelné ceny, které vás nenechají na pochybách, zda nám svěřit úklidové práce.

Jsme pečliví

Nemusíte se věnovat kontrole úklidu. Na jeho kvalitu se u naší úklidové firmy můžete absolutně spolehnout.

Jsme pojištěni u společností Kooperativa a DAS

Naše úklidová firma je pojištěna do výše pěti milionů korun u pojišťovny Kooperativa. Právní ochranu zajišťuje pojišťovna DAS.

Novinky a články

Úklid kuchyně.

2. 12. Vánoční svátky se velmi rychle a nezadržitelně blíží a s nimi i předvánoční úklid. Nejvíce zabrat nám při tomto úklid dá nejspíše úklid kuchyně. Jedná se o místnost, kde s

Jak bojovat s plísní

26. 9. Plísně jsou velkým nebezpečím v domácnostech s vyšší vlhkostí. V případě netěsnící izolace nebo špatné ventilace na vlhkých místech domácnosti je výskyt plísní pouze o

Nezapomínejte na střechu

16. 9. Při úklidech domácnosti se nevyplatí zanedbávat žádný kout. Ke své škodě ale mnoho lidí zapomíná na čištění střechy a okapů. Čistota je však podstatná i zde, životnost stře