CompleteService.cz > Technologie > Strategie firmy

Strategie úklidové firmy

Propracovaná firemní strategie je základní součástí našeho podnikání. Pomáhá nám získávat nové klienty a posilovat naši pozici na trhu úklidových služeb. Na rozdíl od jiných společností se však mnohem více zaměřujeme na samotné zákazníky.

  • Každý den přemýšlíme, jak naše úklidové služby ještě více vylepšit. Často se nám tak podaří s minimálními náklady zvýšit kvalitu úklidu vašeho domu, bytu nebo firemních prostor. Nové technologie neváháme využít ve prospěch zákazníků.
  • Pracujeme jako sehraný tým. V naší úklidové firmě vládne dobrá atmosféra, která motivuje zaměstnance a zvyšuje jejich produktivitu. Odborné znalosti vylepšujeme pomocí přínosných školení v ČR i zahraničí.
  • Už na začátku spolupráce zjišťujeme, co od úklidu očekáváte a na čem vám záleží. Vedeme dialog, abychom porozuměli vašim potřebám. Díky tomu jsme schopni vám doporučit ideální sestavu úklidových služeb.
  • Zodpovědně dohlížíme na kvalitu odvedené práce. Naši lidé chápou, že stav prostor po úklidu je pro vás velmi důležitý.

Díky této strategii se aktivity naší úklidové firmy mohou rozvíjet tím správným směrem. Zároveň máme dostatek prostoru k využití všech našich znalostí a zkušeností, bez kterých se profesionální úklid neobejde.

Líbí se vám naše firemní strategie? Chtěli byste s námi spolupracovat? Neváhejte nás kontaktovat.


Jsme členy České asociace úklidu a čištění Jsme členy České asociace úklidu a čištění Jsme členy České asociace úklidu a čištění

Jsme členy České asociace úklidu a čištění, držiteli certifikace ISO 9001 a členy Hospodářské komory České republiky.

Kontakt
Mobilní linky pro Vás
mob: 601 200 115 (O2)
(po - pá od 8:00 - 18:00 hod.)

tel: +420 211 152 693
e-mail: info@completeservice.cz

5 důvodů proč si vybrat nás

Jsme flexibilní

Do úklidu se můžeme klidně pustit třeba už zítra. Čas úklidu přizpůsobíme vašim potřebám.

Nejsme nováčci

Našich úklidových služeb využívají známé hotely, úspěšné firmy i jednotlivé domácnosti.

Dodržujeme termíny

Pokud některý ze zaměstnanců naší úklidové firmy nemůže zajistit domluvený úklid, seženeme za něj náhradu.

Máme výhodnou nabídku

Udržujeme u našich úklidových služeb přijatelné ceny, které vás nenechají na pochybách, zda nám svěřit úklidové práce.

Jsme pečliví

Nemusíte se věnovat kontrole úklidu. Na jeho kvalitu se u naší úklidové firmy můžete absolutně spolehnout.

Jsme pojištěni u společností Kooperativa a DAS

Naše úklidová firma je pojištěna do výše pěti milionů korun u pojišťovny Kooperativa. Právní ochranu zajišťuje pojišťovna DAS.

Novinky a články

Úklid kuchyně.

2. 12. Vánoční svátky se velmi rychle a nezadržitelně blíží a s nimi i předvánoční úklid. Nejvíce zabrat nám při tomto úklid dá nejspíše úklid kuchyně. Jedná se o místnost, kde s

Jak bojovat s plísní

26. 9. Plísně jsou velkým nebezpečím v domácnostech s vyšší vlhkostí. V případě netěsnící izolace nebo špatné ventilace na vlhkých místech domácnosti je výskyt plísní pouze o

Nezapomínejte na střechu

16. 9. Při úklidech domácnosti se nevyplatí zanedbávat žádný kout. Ke své škodě ale mnoho lidí zapomíná na čištění střechy a okapů. Čistota je však podstatná i zde, životnost stře