CompleteService.cz > Technologie > Parní čištění

Parní čištění je kombinace ekologie a maximální účinnosti

Čištění parou je jednoduchý a moderní způsob, kombinující účinnost s ekologií. Během procesu parního čištění je na čištěný objekt tryskána horká pára, která pronikne do všech nerovností a záhybů povrchu, rozpustí mastnotu, zahubí všechny zárodky roztočů a mikrobů, alergeny, ba i odolná vajíčka blech a následně je vysána i s nečistotou zpět do stroje. Díky správné regulaci tlaku, teploty a úhlu aplikace páry lze dosáhnout dokonale čistých povrchů.
Co se dá dobře čistit párou?

 • radiátory nebo jiná těžko přístupná místa
 • toaleta a další objekty s vyšší koncentrací mikrobů
 • plynové vařiče a jiné znečištěné a členité předměty v kuchyních nebo restauracích
 • dilatační spoje a mezery, které ani nelze vyčistit jiným způsobem

Pára se díky tomu, že je plyn, dokáže dostat do všech skulin a nerovností podstatně lépe než voda, která je kapalinou. Hodí se proto k čištění členitých povrchů, úzkých rohů a nepřístupných skulin. Dobře použitelná je také pro místa s vysokou koncentrací mikrobů a nebezpečných zárodků.
Parní čištění se hodí téměř pro všechny typy povrchů. Výjimkou jsou pouze neošetřené dřevěné povrchy a jiné savé přírodní materiály. Máte-li pochybnosti, zda se pro Vaše čištění parní metoda hodí, konzultujte vše zdarma s našimi pracovníky.
Ekologický přístup

Parní čištění se provádí bez použití chemikálií a jedinou čisticí látkou je horká pára, takže je parní čištění šetrnější k povrchu i k životnímu prostředí. Nižší jsou rovněž finanční náklady, neboť parní čistič spotřebovává pouze malé množství vody.

Proč vsadit na parní čištění?

 • ekologičnost a šetrnost díky jednoduchosti a účinnosti.
 • vysoká účinnost v odstraňování mastnoty, skvrn i alergenů.
 • rychlý průběh čištění Vám ušetří čas i peníze.
 • dlouhotrvající efekt díky usmrcení všech zárodků.

Studie amerického Národního institutu pro zdraví (National Institutes of Health) potvrdila, že po čištění pomocí účinného vysavače množství alergenů v povrchu poměrně rychle vzrůstá, kdežto po parním čištění jejich množství dále klesá. To je dáno faktem, že horká pára zahubí zárodky alergenů, takže se jejich množství nemůže obnovovat.

Parní čištění umožňuje vyčistit během krátké doby i takové povrchy, jejichž čištění jinými metodami by zabralo celý den nebo by se vůbec nepodařilo.
Proč zvolit právě nás?

Oproti jiným pražským úklidovým firmám disponujeme přednostmi, které pro Vás mohou být silným důvodem, abyste parní čištění svěřili právě naší firmě:

 • Používáme pouze kvalitní stroje. Nešetříme na technice a k čištění používáme jenom těch nejmodernějších strojů.
 • Máme dlouholeté zkušenosti. V oboru se pohybujeme již řadu let, sledujeme vývoj technologií a řemeslu dokonale rozumíme.
 • Můžeme pracovat ještě dnes. Vyjdeme Vám vstříc i pokud se týče dodací lhůty. Pokud potřebujete čistit ještě dnes, hned se k Vám vypravíme.
 • Naši klienti jsou spokojeni. Nejlepší zárukou jsou reference našich zákazníků.

Kontakt a reference

Pokud máte zájem o účinné parní čištění, obraťte se na naši firmu. Zdarma pro Vás vypracujeme cenovou nabídku, se vším poradíme a vyčistíme všechna nepřístupná a znečištěná místa. Na vyžádání Vám rovněž zašleme reference. Těšíme se na úspěšnou spolupráci!

Kontaktujte nás!
Jsme členy České asociace úklidu a čištění Jsme členy České asociace úklidu a čištění Jsme členy České asociace úklidu a čištění

Jsme členy České asociace úklidu a čištění, držiteli certifikace ISO 9001 a členy Hospodářské komory České republiky.

Kontakt
Mobilní linky pro Vás
mob: 601 200 115 (O2)
(po - pá od 8:00 - 18:00 hod.)

tel: +420 211 152 693
e-mail: info@completeservice.cz

5 důvodů proč si vybrat nás

Jsme flexibilní

Do úklidu se můžeme klidně pustit třeba už zítra. Čas úklidu přizpůsobíme vašim potřebám.

Nejsme nováčci

Našich úklidových služeb využívají známé hotely, úspěšné firmy i jednotlivé domácnosti.

Dodržujeme termíny

Pokud některý ze zaměstnanců naší úklidové firmy nemůže zajistit domluvený úklid, seženeme za něj náhradu.

Máme výhodnou nabídku

Udržujeme u našich úklidových služeb přijatelné ceny, které vás nenechají na pochybách, zda nám svěřit úklidové práce.

Jsme pečliví

Nemusíte se věnovat kontrole úklidu. Na jeho kvalitu se u naší úklidové firmy můžete absolutně spolehnout.

Jsme pojištěni u společností Kooperativa a DAS

Naše úklidová firma je pojištěna do výše pěti milionů korun u pojišťovny Kooperativa. Právní ochranu zajišťuje pojišťovna DAS.

Novinky a články

Úklid kuchyně.

2. 12. Vánoční svátky se velmi rychle a nezadržitelně blíží a s nimi i předvánoční úklid. Nejvíce zabrat nám při tomto úklid dá nejspíše úklid kuchyně. Jedná se o místnost, kde s

Jak bojovat s plísní

26. 9. Plísně jsou velkým nebezpečím v domácnostech s vyšší vlhkostí. V případě netěsnící izolace nebo špatné ventilace na vlhkých místech domácnosti je výskyt plísní pouze o

Nezapomínejte na střechu

16. 9. Při úklidech domácnosti se nevyplatí zanedbávat žádný kout. Ke své škodě ale mnoho lidí zapomíná na čištění střechy a okapů. Čistota je však podstatná i zde, životnost stře