CompleteService.cz > Technologie > Často kladené dotazy (faq)

FAQ- často kladené otázky / odpovědi

Na čem závisí cena úklidových prací a jaká je obvyklá cena za celkový úklid?

Cena úklidových prací závisí na těchto součástech:

  • Zda se jedná o jednorázový, nebo pravidelný úklid. U pravidelných úklidů bývají slevy obvykle v řádech desítek procent. Minimální cenu jednorázového úklidu má naše úklidová firma stanovenu na 960 Kč, je-li úklid prováděn v Praze, a 960 Kč + 12 Kč/km při úklidu mimo Prahu.
  • Dále záleží na době, kterou máme na přípravu. Pokud potřebujete úklidové služby do 24 hodin, jsou náklady o 20% vyšší. Dovedeme pro Vás zajistit úklid dokonce i do dvou hodin od objednání. Zde se potom ceny domlouvají případ od případu.
  • Rozhodující je také doba provádění prací. Například při nočním úklidu musí naše úklidová firma platit zaměstnancům vyšší mzdu, což se projeví i v konečné ceně, kterou si musíme účtovat.
  • Důležitý je i stupeň znečištění ploch, kde jsou prováděny úklidové služby. Pokud je objekt znečištěn velice silně a úklid je velice obtížný, může se cena navýšit v krajním případě i o 40%.

Jak brzy od objednávky může úklidová firma objednaný úklid uskutečnit?

Dovedeme zajistit úklid již do dvou hodin od obdržení objednávky. V takovýchto případech je však cena domlouvána individuálně. Běžně se úklid provádí do 24 hodin od obdržení objednávky nebo později. Při včasnější objednávce Vám můžeme nabídnout příznivější ceny za úklid.

Nebydlím v Praze. Vyplatí se mi objednávat úklidové služby u Vaší firmy?

Podaří-li se Vám najít nějakou úklidovou firmu sídlící ve Vašem blízkém okolí, může se vyplatit kontaktovat tuto firmu, neboť úklidové firmy si obvykle zvlášť účtují dopravné, které se potom promítne do koncové ceny za úklid. Firma Complete Service si u úklidu v rámci Hlavního města Prahy účtuje dopravné 300 Kč a u zakázek mimo území Hlavního města Prahy potom 12 Kč/km/cesta.

Mohu se spolehnout, že Vaši zaměstnanci jsou bezproblémoví a mají např. čistý trestní rejstřík?

Rozhodně. U firmy Complete service jsou zaměstnáni pouze svědomití a nekonfliktní zaměstnanci s čistým trestním rejstříkem. Na požádání Vám rádi ukážeme notářsky ověřenou kopii výpisu z rejstříku trestů našich zaměstnanců.

Účtuje si firma Complete service dopravu? Kolik přibližně stojí doprava za 1 km?

Firma Complete service si účtuje dopravné v závislosti na místě úklidu. Na území Hlavního města Prahy je to 300 Kč, mimo území Hlavního města Prahy pak 12 Kč/km/cesta, pokud se s klientem nedomluvíme jinak (například v rámci pravidelných úklidů).

Jsou ceny za úklid u firmy Complete service v porovnání s ostatními úklidovými firmami vyšší, nebo ne?

Jak se můžete sami přesvědčit porovnáním našich cen s cenami, jež nabízejí jiné úklidové firmy, úklid u nás rozhodně není drahý. Naše ceny jsou konečné a nijak Vás dodatečně nepřekvapí. Dovedeme se i co do finanční náročnosti přizpůsobit každému zákazníkovi.

Mohu se spolehnout, že pracovníci na místo úklidu skutečně ve sjednaný den dorazí?

Přesné dodržení všech domluvených termínů je pro naši úklidovou firmu základním pravidlem. Proto od nás dostanete záruku dodržení termínů úklidových služeb. Kdyby došlo naší vinou k jakémukoli zpoždění, automaticky od nás získáte slevu nebo nějakou milou pozornost, abyste viděli, že naše úklidová firma si svých zákazníků velice cení.

Existuje minimální cena za úklid, kterou vždy musím zaplatit?

U jednorázového úklidu má naše úklidová firma stanovenu minimální cenu 960 Kč (popř. 960 Kč + 12 Kč/km při úklidu mimo Hlavní město Praha). Tyto minimální ceny ovšem platí pouze u nových zákazníků a jednorázových úklidů. Se stálými zákazníky a u pravidelných úklidů se minimální ceny vždy řeší individuální dohodou mezi zákazníkem a úklidovou firmou.Naše úklidová firma má pojištění odpovědnosti za škody na 5 milionů Kč.

Jak objednat naše služby

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům.
Klikněte na tlačítko "Nezávazně Objednat" a vyžádejte si nabídku šitou na míru vašim potřebám.

ObjednatJsme členy České asociace úklidu a čištění Jsme členy České asociace úklidu a čištění Jsme členy České asociace úklidu a čištění

Jsme členy České asociace úklidu a čištění, držiteli certifikace ISO 9001 a členy Hospodářské komory České republiky.

Kontakt
Mobilní linky pro Vás
mob: 601 200 115 (O2)
(po - pá od 8:00 - 18:00 hod.)

tel: +420 211 152 693
e-mail: info@completeservice.cz

5 důvodů proč si vybrat nás

Jsme flexibilní

Do úklidu se můžeme klidně pustit třeba už zítra. Čas úklidu přizpůsobíme vašim potřebám.

Nejsme nováčci

Našich úklidových služeb využívají známé hotely, úspěšné firmy i jednotlivé domácnosti.

Dodržujeme termíny

Pokud některý ze zaměstnanců naší úklidové firmy nemůže zajistit domluvený úklid, seženeme za něj náhradu.

Máme výhodnou nabídku

Udržujeme u našich úklidových služeb přijatelné ceny, které vás nenechají na pochybách, zda nám svěřit úklidové práce.

Jsme pečliví

Nemusíte se věnovat kontrole úklidu. Na jeho kvalitu se u naší úklidové firmy můžete absolutně spolehnout.

Jsme pojištěni u společností Kooperativa a DAS

Naše úklidová firma je pojištěna do výše pěti milionů korun u pojišťovny Kooperativa. Právní ochranu zajišťuje pojišťovna DAS.

Novinky a články

Úklid kuchyně.

2. 12. Vánoční svátky se velmi rychle a nezadržitelně blíží a s nimi i předvánoční úklid. Nejvíce zabrat nám při tomto úklid dá nejspíše úklid kuchyně. Jedná se o místnost, kde s

Jak bojovat s plísní

26. 9. Plísně jsou velkým nebezpečím v domácnostech s vyšší vlhkostí. V případě netěsnící izolace nebo špatné ventilace na vlhkých místech domácnosti je výskyt plísní pouze o

Nezapomínejte na střechu

16. 9. Při úklidech domácnosti se nevyplatí zanedbávat žádný kout. Ke své škodě ale mnoho lidí zapomíná na čištění střechy a okapů. Čistota je však podstatná i zde, životnost stře